Oficjalny Serwis WarszawyMapa Warszawy

Marta Szczeblewska - Przewodnik Warszawa

FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Witam serdecznie na mojej stronie.

Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Warszawie od 2005 roku, pilotem wycieczek, magistrem kulturoznawstwa, dyplomowanym historykiem Warszawy.
Współtworzę stronę Kierunkowy 22, jestem konsultantem historycznym w zespole Parku Miniatur, współzałożycielem Stowarzyszenia Saski 2018, które działa na rzecz odbudowy zachodniej pierzei placu Piłsudskiego.

 Zgłębianie tajemnic Warszawy jest moją pasją, a możliwość odkrycia ich przed innymi ogromną radością. Sama dużo podróżuję, uwielbiam zwiedzać, poznawać nowe miejsca, dlatego wiem, że dobry przewodnik to taki, który z pasją podchodzi do swojej pracy, lubi ludzi, nie zanudza ich zbędnymi informacjami, potrafi w prosty sposób nauczyć czegoś nowego dzieci, zaskoczyć anegdotą dorosłych.

Oprowadzam grupy zorganizowane, jak i osoby indywidualne, przygotowuję programy wycieczek dla biur podróży, szkół i osób prywatnych. Jeśli pragną Państwo poznać Warszawę podczas profesjonalnej wycieczki autokarowej, pieszej, rowerowej czy na rolkach, proszę o kontakt.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Marta Gawryluk

(Szczeblewska)